Ви знаходитесь тут:
- Головна
- ДЛЯ БАТЬКІВ

Календар щеплень (обов'язкові щеплення з метою підвищення імунізаціїї)

Поради психолога батькам щодо дистанційного навчання
1.Щоденно заходити на шкільний сайт або Вайбер(бесіда класу).
2.Контролювати виконання учнями всіх запропонованих завдань.
3.Не відмовляйтеся від режиму дня і намагайтеся домогтися його виконання.
4..Підготуйтеся до онлайн-навчання технічно. Комп'ютер, доступ до мережі, мікрофон - мінімальні вимоги до початку занять.
5. Вивчіть хід проходження уроків, теми, ознайомтесь з графіком виконання завдань.
6. Якщо ваша дитина добре знайома з комп'ютером і не відчуває труднощів комунікації онлайн, дайте їй більше свободи.
7.Слідкуйте за тим, щоб ваша дитина не просиджувала за комп'ютером з ранку до вечора без перепочинку. Після проходження кожного уроку, а то й частіше радимо проводити фізкультхвилинку та гімнастику для очей.
8.У разі якщо дитина відчуває труднощі користувача, допоможіть їй пристосуватися до продуктивної роботи з комп'ютером. Пройдіть кілька уроків разом з нею. Якщо у вас виникають питання або зауваження з приводу навчального матеріалу, зв'яжіться, будь ласка, з вчителем.(класним керівником)
9. Простежте за комунікацією дитини і вчителя. Незважаючи на те, що це дистанційне навчання, такий контакт повинен стати обов'язковим. Зворотній зв'язок з учителем - важливий фактор засвоєння знань. Дитина повинна бачити свої успіхи і працювати над помилками.
10.Слідкуйте за тим, щоб окрім проходження уроків ваш школяр гуляв, добре харчувався, сидів у зручній позі, не псував зір. Робота над навчальним матеріалом повинна проходити в комфортних, сприятливих до навчання умовах.


• Виховання в сім'ї є першоосновою розвитку дитини як особистості.
• Стаття 59 Закону України «Про освіту» покладає на батьків відповідальність за фізичне здоров'я і психічний стан дітей, створення належних умов для розвитку їхніх природних здібностей. Утримання своїх дітей до повноліття - це конституційний обов'язок кожного громадянина України.
• Сім'я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою.
• На кожного з батьків покладається однакова відповідальність за виховання, навчання.
• Батьки та особи, які їх замінюють, несуть відповідальність за одержання дитиною повної загальної середньої освіти і зобов'язані:
• забезпечувати умови для здобуття дитиною повної загальної середньої освіти за будь-якою формою навчання;
• постійно дбати про фізичне здоров'я, психічний стан дітей, створювати належні умови для розвитку їхніх природних здібностей;
• поважати гідність дитини, виховувати працелюбність, доброту, милосердя, шанобливе ставлення до сім'ї, навколишнього природного середовища, державної та рідної мови, любов до своєї країни, повагу до національної історії, культури, цінностей інших народів;
• виховувати в дітей повагу до законів, прав, основних свобод людини.
• У разі невиконання батьками та особами, які їх замінюють, обов'язків, передбачених законодавством, загальноосвітній навчальний заклад може порушувати клопотання про відповідальність таких осіб, у тому числі позбавлення їх батьківських прав. Батьки та особи, які їх замінюють, мають право:
• обирані і бути обраними до батьківських комітетів та органів громадського самоврядування;
• звертатися до органів управління освітою, керівника загальноосвітнього навчального закладу та органів громадського самоврядування з питань навчання і виховання дітей;
• приймати рішення про участь дитини в інноваційній діяльності загальноосвітнього навчального закладу.

Кiлькiсть переглядiв: 268