Выплаты 10 000 рублей: разъясняем1.1. Учень приходить до школи за 10-15хвилин до початку занять, чистий і охайний. При вході у школу дотримується правил ввічливості, знімає в гардеробі верхній одяг, міняє взуття і прямує до місця проведення уроку.

1.2. Забороняється приносити до школи та на її територію з будь-якою метою і використовувати будь-яким способом зброю, вибухові або вогненебезпечні предмети і речовини; спиртні напої, наркотики, інші одурманюючі речовини та отрути, газові балончики.

1.3. Не дозволяється без дозволу педагогів йти зі школи і з її території в урочний час. У разі пропуску учбових занять учень повинен пред'явити класному ке­рівнику довідку від лікаря або записку від батьків (або особи, яка їх заміняє) про причину відсутності на заняттях. Пропускати заняття без поважних причин забороняється.

1.4. Учень до школи приносить необхідні навчальні приладдя, книги, зошити, щоден­ник. Приходить до школи з підготовленими домашніми завданнями з предме­тів згідно з розкладом уроків.

1.5. Учень школи проявляє повагу до старших, піклується про молодших. Учні й педагоги звертаються один до одного шанобливо. Школярі поступаються дорогою дорослим, старші школярі - молодшим, хлопчики - дівчаткам.

1.6. Поза школою учні поводяться скрізь і всюди так, щоб не осоромити свою честь та гідність, не заплямувати добре ім'я школи.

1.7. Учні бережуть майно школи, надають посильну допомогу в його ремонті, акуратно відносяться як до свого, так і до чужого майна.

1.8. Учні не мають права знаходитися в приміщенні школи після закінчення учбових занять або неурочних заходів без дозволу працівників школи.2.1. При вході педагога в клас учні встають на знак вітання, сідають після того, як учитель відповість на вітання і дозволить сісти. Так само учні вітають будь-якого дорослого, що увійшов до класу під час занять.

2.2. Протягом уроку не можна шуміти, відволікатися самому і відволікати інших сторонніми розмовами, іграми та іншими, що не стосуються уроку, справами. Урочний час повинен використовуватися учнями тільки для навчальних цілей. За першою вимогою вчителя (класного керівника) необхідно пред 'являти щоден­ник.

2.3. Будь-які записи в щоденниках учнями повинні виконуватися охайно. Після кожного навчального тижня батьки учня ставлять свій підпис у щоденнику.

2.4. Якщо під час занять учню необхідно вийти з класу, то він повинен підняти руку і попросити дозвіл у вчителя.

2.5. Якщо учень хоче поставити запитання вчителю або відповісти на запитання вчителя, він піднімає руку. Дзвінок про закінчення уроку дається для вчителя. Тільки коли вчитель оголосить про закінчення заняття, учень має право поки­нути клас. При виході вчителя або іншого дорослого з класу учні встають.3.1. До початку уроку учень повинен:
- прибути до кабінету до першого дзвінка;
- підготуватися до уроку.

3.2. Під час перерви учні зобов’язані:
- навести чистоту та порядок на своєму робочому місці;
- рухаючись коридорами, триматися правої сторони;
- підкорятися працівникам школи, черговим учням;
- допомагати підготовляти клас до наступного уроку на прохання учителя;
- у разі спізнення на урок, постукати у двері кабінету, зайти, привітатися, вибачитися за спізнення і попросити дозволу сісти на місце.

3.3. Під час перерв забороняється:
- бігати сходами, поблизу вікон і в інших місцях, не пристосованих для ігор;
- штовхати один одного, кидатися предметами і застосовувати фізичну силу для вирішення будь- якої проблеми;
- вживати непристойні вирази і жести на адресу будь- яких осіб, шуміти, заважати відпочивати іншим;
- палити в будівлі і на території школи.

3.4. Після закінчення занять учень повинен:
- забрати одяг з гардеробу, акуратно одягнутися і покинути школу, дотримуючись правил ввічливості.

3.5. Черговий по класу:
- знаходиться в класі під час перерви, забезпечує порядок у класі, провітрює приміщення;
- допомагає вчителю підготувати клас до наступного уроку;
- стежить і підтримує санітарні умови.

3.6. Учні, знаходячись в їдальні:
- підкоряються вимогам вчителя і працівників їдальні;
- дотримуються черги;
- проявляють увагу й обережність при отриманні й вживанні їжі;
- прибирають за собою столові прибори і посуд після вживання їжі.


Кiлькiсть переглядiв: 510

Коментарi