ПОРАДИ БАТЬКАМ ЩОДО ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

1.Щоденно заходити на шкільний сайт або Вайбер(бесіда класу).

2.Контролювати виконання учнями всіх запропонованих завдань.

3.Не відмовляйтеся від режиму дня і намагайтеся домогтися його виконання.

4..Підготуйтеся до онлайн-навчання технічно. Комп'ютер, доступ до мережі, мікрофон - мінімальні вимоги до початку занять.

5. Вивчіть хід проходження уроків, теми, ознайомтесь з графіком виконання завдань.

6. Якщо ваша дитина добре знайома з комп'ютером і не відчуває труднощів комунікації онлайн, дайте їй більше свободи.

7.Слідкуйте за тим, щоб ваша дитина не просиджувала за комп'ютером з ранку до вечора без перепочинку. Після проходження кожного уроку, а то й частіше радимо проводити фізкультхвилинку та гімнастику для очей.

8.У разі якщо дитина відчуває труднощі користувача, допоможіть їй пристосуватися до продуктивної роботи з комп'ютером. Пройдіть кілька уроків разом з нею. Якщо у вас виникають питання або зауваження з приводу навчального матеріалу, зв'яжіться, будь ласка, з вчителем.(класним керівником)

9. Простежте за комунікацією дитини і вчителя. Незважаючи на те, що це дистанційне навчання, такий контакт повинен стати обов'язковим. Зворотній зв'язок з учителем - важливий фактор засвоєння знань. Дитина повинна бачити свої успіхи і працювати над помилками.

10.Слідкуйте за тим, щоб окрім проходження уроків ваш школяр гуляв, добре харчувався, сидів у зручній позі, не псував зір. Робота над навчальним матеріалом повинна проходити в комфортних, сприятливих до навчання умовах.

/Files/images/ДИСТАНЦІЙНЕ.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 32

Коментарi