Керівник гуртка Губенко Оксана Володимирівна

Кожен митець - з країни дитинства. У глибині єства вже змалку зароджується те зеренце, що згодом дає вражаючі паростки прекрасного.

Саме в творчості розкриваються індивідуальні риси кожної дитини. Через малюнок юний художник вивчає навколишню дійсність і висловлює бачення тих чи інших явищ оточуючого середовища за допомогою засобів образотворчого мистецтва. Малювання для дитини природне так само, як говорити, сміятися і гратися. У дітей своє світосприйняття, своя художня мова і певні національні риси. Внутрішній світ юних українців характеризується вродженим відчуттям кольору та гармонії. Малюнок - це гра, навчання, пізнання світу, формування особистості .

Метою навчальної програми є створення умов для творчого розвитку вихованців засобами образотворчого мистецтва.

Основні завдання полягають у формуванні таких компетентностей:

> пізнавальної - забезпечує ознайомлення з поняттями та знаннями, що стосуються образотворчого мистецтва;

> практичної - сприяє оволодінню прийомами живопису та засобами виразності, які використовуються в малюнку;

> творчої - забезпечує формування творчих здібностей вихованців у процесі художньої діяльності, розвиток відчуття краси і гармонії,

> художньо- естетичного ставлення до дійсності;

> соціальної - сприяє вихованню дбайливого ставлення до надбань світової та національної культури, духовних та матеріальних цінностей рідного краю, звичаїв та традицій української культури, професійному самовизначенню.

Кiлькiсть переглядiв: 677

Коментарi